Wydrukuj tę stronę
piątek, 01 styczeń 2021 21:10

Krynica Morska. Nowy sprzęt do nauki zdalnej dla szkoły podstawowej Wyróżniony

Napisał
Krynica Morska. Nowy sprzęt do nauki zdalnej dla szkoły podstawowej Gmina Krynica Morska

Gmina Miasta Krynica Morska zakupiła 10 laptopów wraz z akcesoriami w ramach projektu pod nazwą „Zdalna szkoła+". Sprzęt zostanie przekazany uczniom i nauczycielom z tamtejszej szkoły podstawowej w celu prowadzenia nauki zdalnej.

Do laptopów zakupionych w ramach projektu zostały dołączone dodatkowe akcesoria: torby, bezprzewodowe myszki, HUB port 4, pamięć flash 32GB. Zadanie „Zdalna szkoła+" realizowane jest w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020 Osi Priorytetowej nr I „Powszechny dostęp do szybkiego Internetu” działania 1. 1: „Wyeliminowanie terytorialnych różnic w możliwości dostępu do szerokopasmowego Internetu o wysokich przepustowościach” dotycząca realizacji projektu grantowego pn.: Zdalna Szkoła + w ramach Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej .

Zgodnie z umową o powierzenie grantu nr 5792073743, Gmina Miasta Krynica Morska, reprezentowana przez burmistrza Krzysztofa Swata, przekazała nieodpłatnie Szkole Podstawowej im. Janusza Korczaka w Krynicy Morskiej, reprezentowanej przez pełniącą obowiązki Dyrektora Panią Alicję Zielińską, zakupiony w ramach projektu sprzęt komputerowy wraz z akcesoriami.

Przekazane przez władze gminy urządzenia elektroniczne trafią do uczniów i nauczycieli szkoły podstawowej w celu prowadzenia nauki zdalnej.

 

Krynica Morska. Laptopy do nauki zdalnej (1)
Krynica Morska. Laptopy do nauki zdalnej (2)
Krynica Morska. Laptopy do nauki zdalnej (3)
Previous Next Play Pause
Informacja, foto:Gmina Krynica Morska
 

Media

Gmina Miasta Krynica Morska zakupiła 10 laptopów wraz z akcesoriami (torby, bezprzewodowe myszki, HUB port 4, pamięć...

Opublikowany przez Gmina Miasta Krynica Morska Piątek, 18 grudnia 2020