Wydrukuj tę stronę
sobota, 12 marzec 2022 21:23

Nowodworska policja wyłoniła zwycięzców w konkursie plastycznym Naprawdę Stop Przemocy. Wyróżniony

Napisał

 9 marca Komenda Powiatowa Policji w Nowym Dworze Gdańskim przeprowadziła konkurs plastyczny pt. „Naprawdę Stop Przemocy”. Uczniowie otrzymali od Komendanta insp. Piotra Wiśniewskiego dyplomy i upominki.

 Przedsięwzięcie miało na celu wykształcić propagowanie pozytywnych zachowań wśród dzieci i postaw rodzicielskich, pogłębić wiedzę dotyczącą zjawiska przemocy. W ramach akcji profilaktycznej  w październiku 2021 odbyły się spotkania w szkołach podczas których profilaktyk  społeczny st. sierż. Magdalena Pinkowica  omawiała problematykę przemocy oraz ogłosiła konkurs plastyczny, w którym wzięły udział szkoły: SP w Mikoszewie, SP w Tujsku, SP nr 2 w Nowym Dworze Gdańskim, Zespół Szkół w Stegnie, Zespół Szkolno – Przedszkolny w Marzęcinie.

Organizatorem akcji profilaktycznej i konkursu był  Komendant Powiatowy Policji w Nowym Dworze Gdańskim. Uroczyste ogłoszenie wyników odbyło się w Komendzie Powiatowej Policji w Nowym Dworze Gdańskim, na które przybyli zaproszeni goście Wójt gminy Stegna Ewa Dębska, Pełnomocnik Wójta ds. rozwiązywania problemów alkoholowych Ewa Suchewicz, nauczyciele oraz uczniowie szkół.

 

7NDG STOP PRZEMOCY edited

 

Komisja wytypowała następujących zwycięzców:  

1.       Natalia Kopal  - SP 2 NDG

2.       Oliwia Wilk – ZS w Stegnie

3.       Zuzanna Dolińska – SP w Tujsku

4.       Dagmara Akatyszewska – ZS w Stegnie-wyróżnienie

 Uczniowie otrzymali dyplomy oraz nagrody rzeczowe. Sponsorem nagród był Wójt Gminy Stegna.

 

3NDG- STOP PRZEMOCY_edited
6NDG- STOP PRZEMOCY_1 edited
8NDG- STOP PRZEMOCY
Previous Next Play Pause