Przejdź do głównej treści

Termomodernizacja budynków użyteczności publicznej w Gminie Ostaszewo

Opuplikowano 29.04.2023 21:40

Gmina Ostaszewo zakończyła inwestycję "Termomodernizacja budynków użyteczności publicznej w Gminie Ostaszewo", realizowaną w ramach Programu Inwestycji Strategicznych - Rządowego Funduszu Polski Ład.

Gmina Ostaszewo zakończyła termomodernizację budynków użyteczności publicznej w ramach Programu Inwestycji Strategicznych – Rządowego Funduszu Polski Ład.

Inwestycja objęła budynki szkoły, hali sportowej i urzędu gminy.

 

Zobacz zdjęcia

Previous Next Play Pause

fot. Gmina Ostaszewo

Śledź nas

Pogoda

Reklama

Polecane