Przejdź do głównej treści

Gm.Nowy Dwór Gdański. Potrącona rowerzystka trafiła do szpitala. Była pijana?

Opuplikowano 5.03.2019 19:43

 Gm. Nowy Dwór Gd.  W poniedziałkowy wieczór doszło do potrącenia rowerzystki. Do zdarzenia doszło podczas manewru wyprzedzania. Kobieta trafiła do szpitala.

Do wypadku doszło tuż przed godz.19.00 na drodze powiatowej przed miejscowością Marzęcino. Ze wstępnych ustaleń wynika, że nie udało się uniknąć kierowcy zderzenia z rowerzystką. 67-letnia poszkodowana była najprawdopodobniej pod wpływem alkoholu. Została odtransportowana przez Zespół Ratownictwa Medycznego do szpitala na obserwację.  

Kierująca osobówką była trzeźwa. Teren zabezpieczało OSP Marzęcino oraz Jednostka Ratowniczo-Gaśnicza z Nowego Dworu Gd. Policja wyjaśni okoliczności zdarzenia.

https://www.youtube.com/watch?v=XOC362lu_tA

Previous Next Play Pause

 

Śledź nas

Pogoda

Reklama

Polecane