Przejdź do głównej treści

Zbiórka krwi dla mieszkanki Nowego Dworu Gdańskiego.

Opuplikowano 31.03.2019 20:27

Pilnie potrzebna krew dla mieszkanki Nowego Dworu Gdańskiego. Do akcji włączyli się strażacy. Zapraszamy wszystkich chętnych do oddania krwi  w dniu 5.04.2019 od godz 8.30 w jednostce Ochotniczej Straży Pożarnej na ul Drzymały 4.

Pani Wioletta Wiśniewska przebywa w  szpitalu, walczy o życie i niezbędna jest transfuzja krwi.
Możliwość oddania krwi w każdym punkcie krwiodawstwa z dopiskiem Wioletta Wiśniewska.
Prosimy wszystkich o udostępnianie postu i wzięcia udziału w akcji.  

Śledź nas

Pogoda

Reklama

Polecane