Przejdź do głównej treści

Nowy Dwór Gdański. Egzaminy gimnazjalne.

Opuplikowano 11.04.2019 20:21

Ostatni rocznik gimnazjalistów rozpoczął egzaminy gimnazjalne. Mimo strajku nauczycieli udało się skompletować składy wszystkich komisji egzaminacyjnych w gminnych placówkach oświatowych.

Nowodworzanki oraz nowodworzanie bez problemów mogli przystąpić do testów podsumowujących 3-letnie nauczanie w wygaszanych gimnazjach.

Dzisiaj testy odbywają się z historii, wiedzy o społeczeństwie oraz języka polskiego. Jutro z matematyki oraz przedmiotów przyrodniczych. W piątek z języka obcego.

W komisjach egzaminacyjnych zasiadł także burmistrz Jacek Michalski.

Życzymy powodzenia!

Previous Next Play Pause

fot. Krystian Falk/ UMiG 

Śledź nas

Pogoda

Reklama

Polecane