Stegna. Odbędzie się spotkanie służb, władz i branży hotelowej przed sezonem.
Opuplikowano 29.04.2019 9:15

Wójt Gminy Stegna Ewa Dąbska oraz prezes Lokalnej Organizacji Turystycznej Jantarowe Wybrzeże zapraszają na spotkanie przedsezonowe służb oraz wszystkich chętnych z branży turystycznej. Spotkanie odbędzie sie 14 maja o godz. 10.00 w Ośrodku Wypoczynkowym Krakus w Stegnie przy ul. Morskiej.
Na spotkanie zostali zaproszeni przedstawiciele policji, sanepidu, lasów państwowych, straży pożarnej, straży granicznej.
https://www.youtube.com/watch?v=ARdRyeP13sM








