Przejdź do głównej treści

Uroczysta gala wręczenia Nagród Burmistrza Nowego Dworu Gdańskiego.

Opuplikowano 24.06.2019 22:35

23 czerwca 2019 r. po raz 28 odbyła się gala wręczenia Nagród Burmistrza Nowego Dworu Gdańskiego. Uroczystość odbyła się w budynku Żuławskiego Ośrodka Kultury. Burmistrz Jacek Michalski wręczył pamiątkowe dyplomy i statuetki osobom oraz instytucjom, które zasłużyły się dla Gminy Nowy Dwór Gdański w różnych działaniach społeczno-kulturalnych.

Nagrodzeni laureaci nagród burmistrza:

Jiří Pšurný - za wkład włożony w rozwój dobrosąsiedzkich relacji między naszymi miasta partnerskimi (Velka nad Velickou – Gmina Nowy Dwór Gdański), za krzewienie aktywności obywatelskiej
oraz współpracę na płaszczyznach: kulturowych, sportowych i edukacyjnej.

Marcin Owsiński - za krzewienie wiedzy o najnowszej historii Żuław, propagowanie aktywności obywatelskiej oraz kształtowanie świadomości społecznej.

Generał Tomasz Komoszyński - za wieloletnie działania związane z zapewnianiem bezpieczeństwa mieszkańcom Gminy Nowy Dwór Gdański oraz za wsparcie udzielane gminnym jednostkom Ochotniczych Straży Pożarnych.

Teatr Bez Kurtyny - za zaangażowanie wkładane w działalność związaną z kształtowaniem wrażliwości artystycznej wśród mieszkańców Gminy Nowy Dwór Gdański
oraz realizację przedsięwzięć przyczyniających się do budowania korzystnego wizerunku Żuław.

Klub Nowodworski za Dzień Osadnika - za zainicjowanie w naszej gminie corocznych obchodów Dnia Osadnika, dzięki którym kultywowana jest pamięć o pierwszych Osadnikach na Żuławach wśród mieszkańców Żuław i Pomorza.

W gali wzięli udział Starosta Nowodworski Jacek Gross oraz wicestarosta Barbara Ogrodowska.

https://www.youtube.com/watch?v=JdDdlnKYs4Q

Previous Next Play Pause

 

Śledź nas

Pogoda

Reklama

Polecane