Przejdź do głównej treści

Nowy Dwór Gd. Na Jantarowej strażacy usuwali drzewo z ulicy - 23.04.2017

Opuplikowano 1.05.2017 2:20

Na ul.Jantarowej przy wyjeździe z miasta Nowego Dworu Gd., na Stegnę strażacy usuwali powalone na jezdnię drzewo. Wystąpiły chwilowe utrudnienia w ruchu. Ruch odbywał się wahadłowo.

 Zobacz film 

Previous Next Play Pause

Śledź nas

Pogoda

Reklama

Polecane