Nowy Dwór Gd. Na Jantarowej strażacy usuwali drzewo z ulicy - 23.04.2017
Opuplikowano 1.05.2017 2:20
Na ul.Jantarowej przy wyjeździe z miasta Nowego Dworu Gd., na Stegnę strażacy usuwali powalone na jezdnię drzewo. Wystąpiły chwilowe utrudnienia w ruchu. Ruch odbywał się wahadłowo.