Przejdź do głównej treści

Ćwiczenia przeciwpożarowe w Urzędzie Miejskim w Nowym Dworze Gdańskim - 17.05.2017

Opuplikowano 25.05.2017 22:29

Głośne syreny alarmowe w środku dnia, pracownicy Urzędu Miejskiego na zewnątrz budynku obserwujący działania strażaków wzbudziły zaniepokojenie wśród mieszkańców Nowego Dworu Gd.

 Na szczęście to tylko ćwiczenia, które odbyły się 17 maja 2017 roku w Urzędzie Miejskim w Nowym Dworze Gdańskim. Celem ćwiczeń było praktyczne sprawdzenie alarmowania i czasu dojazdu jednostek PSP oraz OSP z uwzględnieniem dróg dojazdowych bezpośrednio do obiektu, sprawdzenie umiejętności obsługi i wykorzystania sprzętu będącego na wyposażeniu Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej oraz jednostek OSP, sprawdzenie współdziałania personelu, kierownictwa obiektu z jednostkami PSP i OSP podczas wystąpienia zagrożenia oraz zapoznanie strażaków z charakterystyką obiektu.

W trakcie ćwiczeń analizowano  występujące zagrożenia, utrudnienia oraz lokalizacje niezbędnych na potrzeby działań urządzeń. W ćwiczeniu brały udział zastępy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej, OSP Marynowy, OSP Marzęcino i OSP Nowy Dwór Gdański

 

 Zobacz Film

  

Previous Next Play Pause

 

 

 

Śledź nas

Pogoda

Reklama

Polecane