Przejdź do głównej treści

Nowy Dwór Gd. Ciężarówka wjechała w wiadukt - 9.06.2017

Opuplikowano 13.06.2017 13:15

Ciężarówka wjechała w wiadukt na siódemce na wjeździe do Nowego Dworu Gdańskiego.

Do groźnego zdarzenia doszło w ubiegły, piątkowy wieczór. Przed godziną 23.00 w Nowym Dworze Gd, dało się słyszeć głośny huk.
Naczepa pojazdu ciężarowego uderzyła z całą siłą w wiadukt przy rondzie Św.Jana Pawła II na drodze krajowej nr 7
Najprawdopodobniej było to spowodowane tym, iż kierowca ciężarowego mana jechał z uniesioną naczepą. Strażacy zabezpieczyli miejsce zdarzenia, usunęli wyciek płynów i sprawdzili uszkodzenia mostu.

Oprócz poniesionych strat materialnych kierowca nie odniósł szwanku.
Policja wyjaśnia okoliczności zdarzenia, które mają wyjaśnić, dlaczego doszło do wypadku.

kppsp nowy dwór gd

Śledź nas

Pogoda

Reklama

Polecane