Przejdź do głównej treści

Państwo Ewa i Tadeusz Studzińscy świętują Złote Gody

Opuplikowano 30.12.2021 20:16
Państwo Ewa i Tadeusz Studzińscy świętują Złote Gody, czyli 50 lat od zawarcia małżeństwa. To wyjątkowy moment dla Jubilatów.
 
Z okazji jubileuszu 50-lecia Burmistrz Jacek Michalski i Kierownik Urzędu Stanu Cywilnego Anna Rachwał złożyli Jubilatom życzenia kolejnych lat przeżytych razem we wzajemnej miłości i życzliwości.
 
Państwo Studzińscy otrzymali medale za długoletnie pożycie małżeńskie, które zostały im przyznane przez Prezydenta RP i upominki.
 
Pani Ewo, Panie Tadeuszu, wszystkiego najlepszego.

Śledź nas

Pogoda

Reklama

Polecane