Nowy Dwór Gdański. Złote Gody państwa Wandy i Ryszarda Miszewskich.
Opuplikowano 20.01.2022 20:19

Państwo Wanda i Ryszard Miszewscy świętują Złote Gody. To znakomita okazja do przypomnienia uroczystości ślubnych i wspólnie przeżytych 50 lat małżeństwa.
Z okazji uroczystości Złotych Godów Burmistrz Nowego Dworu Gdańskiego, Jacek Michalski oraz Kierownik Urzędu Stanu Cywilnego, Anna Rachwał złożyli Jubilatom życzenia kolejnych lat wyjątkowej miłości. Państwo Miszewscy otrzymali z rąk Burmistrza medale za długoletnie pożycie małżeńskie, które zostały im przyznane przez Prezydenta RP.
Informacja i foto: Gmina Nowy Dwór Gdański



















