Przejdź do głównej treści

Pani Premier wyróżniła strażaków, ochotników z OSP Stegna - 14.09.2017

Opuplikowano 14.09.2017 14:31

Stegna. Strażacy, ochotnicy z Jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej ze Stegny zostali wyróżnieni przez panią premier Beatę Szydło na spotkaniu w Gdańsku.

1 września 2017 roku, w Komendzie Wojewódzkiej PSP w Gdańsku premier Beata Szydło wspólnie z ministrem Mariuszem Błaszczakiem wyróżnili funkcjonariuszy Państwowej Straży Pożarnej, strażaków – ochotników oraz policjantów, którzy podczas nawałnic nieśli pomoc mieszkańcom.

Wyróżniono strażaków z OSP Stegna. – Po raz kolejny Polacy się na Was nie zawiedli, po raz kolejny byliście pierwsi tam, gdzie pomoc była potrzebna – powiedziała premier Beata Szydło do strażaków i policjantów. Minister Mariusz Błaszczak wręczył strażakom promesę, dzięki której, w ramach przyznanych środków finansowych strażacy – ochotnicy odtworzą sprzęt, który został wykorzystany do działań ratowniczych po nawałnicach.

 

 

 

źródło: kwpsp gdańsk  Źródło filmu: kanał KPRM

Śledź nas

Pogoda

Reklama

Polecane