Przejdź do głównej treści

Nowy Dwór Gd. 16-latek targnął się na swoje życie - 11.10.2017

Opuplikowano 11.10.2017 10:35

16-latek ze Stegny próbował się powiesić obok budynku szkoły podstawowej nr 2  w Nowym Dworze Gdańskim. Najprawdopodobniej przyczyną była kłótnia z dziewczyną, która w porę zaalarmowała przechodniów, którzy przybiegli z pomocą.

Do zdarzenia doszło około godziny trzynastej - mówi st. asp. Sebastian Białachowski z Komendy Powiatowej Policji w Nowym Dworze Gdańskim. - Ustaliliśmy, że 16-latek ze Stegny spacerował po mieście z młodą mieszkanką gminy Nowy Dwór Gd. Przy szkolnym budynku targnął się na życie. Nie wiemy, co spowodowało próbę samobójczą, ustalamy dokładne okoliczności tej sprawy-.

Chłopiec został przetransportowany śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do szpitala. Prokuratura bada sprawę.  

Śledź nas

Pogoda

Reklama

Polecane