Przejdź do głównej treści

Nowy Dwór Gd ,,Uczę się bezpieczeństwa" Policjanci z wizytą w szkołach

Opuplikowano 7.11.2017 0:41

Policjanci z nowodworskiej komendy w ramach prowadzonych działań profilaktycznych „Uczę się bezpieczeństwa”, spotkali się z uczniami klas pierwszych ze Szkoły Podstawowej nr 1 oraz Szkoły Podstawowej nr 2 w Nowym Dworze Gdańskim, aby przypomnieć im o bezpiecznym zachowaniu się na drodze. Funkcjonariusze przy tej okazji rozdawali pierwszakom odblaskowe worki.

W piątek nowodworscy policjanci spotkali się najmłodszymi uczestnikami ruchu drogowego klas pierwszych ze Szkoły Podstawowej nr 1 oraz Szkoły Podstawowej nr 2 w Nowym Dworze Gdański. Podczas spotkania w ramach działań profilaktycznych pn. „Uczę się bezpieczeństwa”, funkcjonariusze ruchu drogowego, dzielnicowi oraz profilaktyk rozmawiali z dziećmi o bezpieczeństwie w ruchu drogowym, a w szczególności o tym, dlaczego warto stosować elementy odblaskowe. Dzieci dowiedziały się również o zasadach bezpiecznego podróżowania rowerem, samochodem i autobusem.

Na zakończenie spotkania policjanci przekazali 107- uczniom elementy odblaskowe ufundowane przez Fundację Lotos, których blask ma dbać o bezpieczeństwo małych pieszych.

Śledź nas

Pogoda

Reklama

Polecane