Kiezmark. Zderzenie osobówki z łosiem na siódemce - 3.01.2018
Opuplikowano 4.01.2018 0:23

Do groźnego zdarzenia drogowego przed godz. 22.00 w środę 3 stycznia br., doszło na odcinku siódemki przed miejscowością Kiezmark w gm. Cedry Wielkie. Przed nadjeżdżający samochód osobowy wtargnął na jezdnię łoś, który zderzenia nie przeżył.
O dużym szczęściu mogą mówić pasażerowie, uczestnicy kolizji, którzy nie odnieśli większych obrażeń, a samochód większych uszkodzeń poza wybitą szybą i drobnymi rysami. Do chwili odjazdu z miejsca zdarzenia, Zespołu Ratownictwa Medycznego ruch na drodze był wstrzymany. Następnie ruch odbywał się wahadłowo. Na miejscu pracowały służby, policja oraz zastęp OSP Cedry Wielkie
Zobacz wideo.
https://www.youtube.com/watch?v=ntkrp__YHK8



















