Przejdź do głównej treści

Zderzenie ciężarówek. Wypadek na objeździe "siódemki" - 13.03.2018

Opuplikowano 13.03.2018 22:03

Dziś około godziny 10.00 doszło w okolicach Starych Babek i Nowej Kościelnicy na objeździe „siódemki” do zderzenia ciężarówek. Siódemka w obu kierunkach była zablokowana. 

– Na trasie objazdu budowanej trasy S7, w okolicach Starych Babek, doszło do kolizji dwóch ciężarówek – mówi asp. sztab. Sebastian Białachowski z Komendy Powiatowej Policji w Nowym Dworze Gd. – W trakcie manewru mijania pojazdy zahaczyły się lusterkami. Kierowca jednej z ciężarówek uczestniczących w zdarzeniu odjechał z miejsca zdarzenia. Natomiast drugi zaczął gwałtownie hamować. Wówczas jadący za nią kolejny pojazd ciężarowy uderzył w jej tył. Wdrożymy procedurę poszukiwania kierowcy wozu, który odjechał z miejsca zdarzenia – dodaje asp. sztab. Sebastian Białachowski.

Na jezdnię rozlało się paliwo. Wyciek zabezpieczyli nowodworscy strażacy. Ruch na trasie był zablokowany. Obecnie droga jest już przejezdna. 

 fot. pomoc drogowa Robmar.

Śledź nas

Pogoda

Reklama

Polecane