Przejdź do głównej treści

Trwa akcja  kontrolno – prewencyjna skierowana na pieszych uczestników ruchu drogowego.

Opuplikowano 16.03.2018 9:10

Od rana nowodworscy policjanci biorą udział w wojewódzkich działaniach kontrolno - prewencyjnych „PIESI”.

 W dniach 16 - 19 marca przez całą dobę  nowodworscy policjanci  będą prowadzili akcję  kontrolno – prewencyjną skierowaną na pieszych uczestników ruchu drogowego. Akcja ma na celu poprawę bezpieczeństwa w ruchu drogowym, a zwłaszcza zminimalizowanie ilości zdarzeń drogowych z udziałem osób pieszych, wpływanie na polepszenie relacji pomiędzy kierującymi, a niechronionymi  uczestnikami ruchu drogowego oraz propagowanie używania elementów odblaskowych przez pieszych.

Śledź nas

Pogoda

Reklama

Polecane