Przejdź do głównej treści

Burmistrz Jacek Michalski uhonorował Beatę Niemyjską za osiągnięcie na Młodzieżowych Mistrzostwach Europy w Lekkoatletyce Espoo 2023

Opuplikowano 25.07.2023 20:20
Burmistrz Jacek Michalski wręczył Beacie Niemyjskiej list gratulacyjny i bon pieniężny za zajęcie X miejsca w biegu na 10 000 m na Młodzieżowych Mistrzostwach Europy w Lekkoatletyce Espoo 2023
-Proszę o przyjęcie słów uznania za osiągnięty wynik sportowy. Dziękuję za godne reprezentowanie
Ojczyzny i Żuław. Życzę kolejnych sukcesów sportowych i pomyślności w życiu osobistym.
- Burmistrz Nowego Dworu Gdańskiego.
 
Pani Beacie towarzyszył trener Seweryn Jażdżewski.
 
Jeszcze raz gratulujemy i trzymamy kciuki za realizację planu na przyszłość, jakim jest udział w Igrzyskach Olimpijskich. Wierzymy, że się uda!
 
 
Previous Next Play Pause
 
 
 
fot. Gmina Nowy Dwór Gd/K.Falk

Śledź nas

Pogoda

Reklama

Polecane