Przejdź do głównej treści

Gmina Nowy Dwór Gdański przeprowadziła prace naprawcze w miejskim parku

Opuplikowano 20.07.2023 20:46

Gmina Nowy Dwór Gdański informuje o przeprowadzeniu prac naprawczych w Miejskim Parku przy ulicach Tuwima i Warszawskiej.celem zapewnienia mieszkańcom lepszych warunków do odpoczynku i rekreacji.

Podjęte działania obejmowały:

  1. Montaż nowych koszy na odpady, co ułatwi segregację śmieci.

  2. Wymianę uszkodzonych elementów drewnianych na ławkach, zapewniając wygodne miejsca do siedzenia.

  3. Modernizację opraw świetlnych lamp na bardziej energooszczędne rozwiązania.

-Dziękujemy za wyrozumiałość podczas prac. Naszym celem jest stworzenie przyjaznego miejsca dla wszystkich mieszkańców i odwiedzających. Zachęcamy do korzystania z odnowionego parku i cieszenia się jego urokami.

- informuje Gmina Nowy Dwór Gd.

 

Previous Next Play Pause

fot. Gmina Nowy Dwór Gdański

Śledź nas

Pogoda

Reklama

Polecane