Przejdź do głównej treści

Żelichowo. Wjechała w autobus. Droga nr 502 jest nieprzejezdna. Objazd - 21.07.2018

Opuplikowano 21.07.2018 11:35

Nowy Dwór Gd. gmina. Hondą Civic wjechała w autobus. Jedna osoba poszkodowana zabrana do szpitala. Pasażerowie autobusu wyszli z tego zdarzenia bez szwanku. Do groźnego wypadku zderzenia autobusu z samochodem osobowym doszło na drodze nr 502 w kierunku Nowy Dwór Gd – Stegna.

  Kierująca Hondą Civic, jadąca od Stegny zjechała na przeciwległy pas ruchu i wjechała wprost pod nadjeżdżający autobus. Poszkodowana z osobówki została odtransportowana do szpitala. Do zdarzenia doszło w miejscowości Żelichowo, zaraz za Nowym Dworem Gdańskim, około godz. 9.50. 

Na miejscu pracuje policja wyjaśniająca okoliczności  wypadku. Służby z Państwowej Straży Pożarnej zabezpieczają miejsce zdarzenia i kierują ruchem. Droga nr 502 jest nieprzejezdna. Zalecany objazd przez Mikoszewo, Żelichowo wieś.

Utrudnienia mogą potrwać co najmniej godzinę. 

 

Previous Next Play Pause

Śledź nas

Pogoda

Reklama

Polecane