Przejdź do głównej treści

Nowy Dwór Gd. Podnośnik dla OSP NDG po remoncie

Opuplikowano 19.12.2023 0:11
W Nowym Dworze Gdańskim odbyła się uroczystość przekazania pojazdu ratowniczego - podnośnika Star SH18 dla OSP NDG. Pojazd przeszedł karosację. Całość inwestycji w kwocie 375 764,00 zł pokryła Gmina Nowy Dwór Gdański.

Kluczyki do auta przekazali przedstawiciele samorządu gminnego: Zastępca Burmistrza Rafał Kubacki i Przewodniczący Rady Miejskiej Wojciech Krawczyk.

Podczas uroczystości strażacy z różnych jednostek OSP z terenu powiatu nowodworskiego otrzymali odznaczenia za zasługi dla pożarnictwa, które wręczyli: Zastępca Komendanta Wojewódzkiego PSP st. bryg. Wojciech Berent, Komendant PSP NDG mł. bryg. Hubert Grzesiowski, Prezes Powiatowy ZOSP NDG Piotr Perzanowski.

W uroczystości udział wzięli: Starosta Jacek Gross, Zastępca Burmistrza Rafał Kubacki, Przewodniczący RM Wojciech Krawczyk, Radni RM, Sekretarz Gminy Iwona Kłos, Kapelan strażaków ks. dr Arkadiusz Dekański, strażacy PSP i OSP, zaproszeni goście.
 
Niech służy całej społeczności! 
 
Previous Next Play Pause
fot. K.Falk

Śledź nas

Pogoda

Reklama

Polecane