Przejdź do głównej treści

Nowy Dwór Gd. Pożar śmieci na składowisku złomu.

Opuplikowano 11.08.2018 16:17

Strażacy z OSP Nowy Dwór Gd i Państwowej Komendy Powiatowej Straży Pożarnej,  zostali zadysponowani o godz 13.56 do pożaru na składowisku złomu w Nowym Dworze przy ul. Towarowej.

Strażacy zostali zadysponowani do pożaru na składowisku złomu w Nowym Dworze na ul. Towarowej. Paliły się śmieci składowane na terenie skupu złomu.

W działaniach brały udział OSP Nowy Dwór Gd, Jednostka Ratowniczo-Gaśnicza z KP PSP w Nowym Dworze Gd., oraz policja.

Nie jest znana przyczyna powstania ognia. Sprawę będzie prowadzić nowodworska policja.

Zobacz wideo.

 

Śledź nas

Pogoda

Reklama

Polecane