Nowy Dwór Gd. Pożar śmieci na składowisku złomu.
Opuplikowano 11.08.2018 16:17

Strażacy z OSP Nowy Dwór Gd i Państwowej Komendy Powiatowej Straży Pożarnej, zostali zadysponowani o godz 13.56 do pożaru na składowisku złomu w Nowym Dworze przy ul. Towarowej.
Strażacy zostali zadysponowani do pożaru na składowisku złomu w Nowym Dworze na ul. Towarowej. Paliły się śmieci składowane na terenie skupu złomu.
W działaniach brały udział OSP Nowy Dwór Gd, Jednostka Ratowniczo-Gaśnicza z KP PSP w Nowym Dworze Gd., oraz policja.
Nie jest znana przyczyna powstania ognia. Sprawę będzie prowadzić nowodworska policja.
Zobacz wideo.







