Przejdź do głównej treści

Nowy Dwór Gdański. Zmiany na stanowisku skarbnika gminy.

Opuplikowano 25.01.2024 16:05

Nowy Dwór Gdański. Zmiany na stanowisku skarbnika gminy.

Z dniem 27 lutego 2024 r. Anna Pałubicka została odwołana ze stanowiska Skarbnika Gminy Nowy Dwór Gdański z powodu przejścia na emeryturę. Anna Pałubicka niezmiennie pełniła tę funkcję od 2003 roku i w ciągu tego czasu niezwykle zaangażowanie pracowała nad konstrukcją oraz realizacją 21 budżetów gminy.

Jej pracowitość, kompetencje oraz skrupulatność zasługują na szczególne uznanie. Burmistrz Jacek Michalski podziękował byłej już pani skarbnik za ciężką pracę. 

Jednocześnie, od dnia 28 lutego, nową Skarbnik Gminy zostanie pani Beata Rembowska. Życzymy Beacie Rembowskiej sukcesów i samych najlepiej dopiętych budżetów w przyszłej pracy na stanowisku Skarbnika Gminy.

 

Previous Next Play Pause
 
fot. Gmina Nowy Dwór Gd/K.Falk

Śledź nas

Pogoda

Reklama

Polecane