Nowy Dwór Gdański. Państwo Helena i Zdzisław Śmielewscy świętują Złote Gody.
Opuplikowano 18.04.2024 18:22

Państwo Śmielewscy otrzymali z rąk Burmistrza medale prezydenckie przyznawane za długoletnie pożycie małżeńskie oraz drobny upominek od naszej gminy.
Państwo Helena i Zdzisław Śmielewscy świętują Złote Gody. Przeżyte razem 50 lat małżeństwa, to wyjątkowa chwila dla Jubilatów. Nie zabrakło życzeń, wzruszeń, ale także wspomnień.
Burmistrz Jacek Michalski wraz z Kierownik Urzędu Stanu Cywilnego Anną Rachwał złożyli Jubilatom życzenia kolejnych lat przeżytych we wzajemnej miłości, szacunku i zgodzie.


















