Przejdź do głównej treści

Nowy Dwór Gdański. Państwo Helena i Zdzisław Śmielewscy świętują Złote Gody.

Opuplikowano 18.04.2024 18:22

Państwo Śmielewscy otrzymali z rąk Burmistrza medale prezydenckie przyznawane za długoletnie pożycie małżeńskie oraz drobny upominek od naszej gminy.

Państwo Helena i Zdzisław Śmielewscy świętują Złote Gody. Przeżyte razem 50 lat małżeństwa, to wyjątkowa chwila dla Jubilatów. Nie zabrakło życzeń, wzruszeń, ale także wspomnień.

Burmistrz Jacek Michalski wraz z Kierownik Urzędu Stanu Cywilnego Anną Rachwał złożyli Jubilatom życzenia kolejnych lat przeżytych we wzajemnej miłości, szacunku i zgodzie. 

 

Previous Next Play Pause

Śledź nas

Pogoda

Reklama

Polecane