Przejdź do głównej treści

Groźny wypadek w Starocinie. 53-latka wymusiła pierwszeństwo przejazdu.

Opuplikowano 15.05.2024 15:00

Niezachowanie należytej ostrożności, a przede wszystkim nieudzielenie pierwszeństwa przejazdu to najbardziej prawdopodobna przyczyna zdarzenia drogowego, jakie policjanci odnotowali 14 maja w miejscowości Starocin. Dwie osoby z obrażeniami ciała zostały przetransportowane do szpitali.

 

14 maja po godzinie 15:00 w miejscowości Starocin 53-letnia kierująca osobowym volkswagenem, jak wynika ze wstępnych ustaleń, w wyniku nieustąpienia pierwszeństwa przejazdu, doprowadziła do zderzenia czołowego z prawidłowo jadącym pojazdem Ford Mondeo.

W wyniku zderzenia z obrażeniami ciała do szpitala została przewieziona 53-letnia kierująca volkswagenem oraz 45-letni kierujący fordem. Na miejscu policjanci wykonali oględziny, dokumentację fotograficzną oraz przesłuchali świadków. Sprawdzili też trzeźwość i ustalili, że uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi.

Funkcjonariusze szczegółowo wyjaśniają okoliczności wypadku i apelują o zachowanie szczególnej ostrożności na drodze.

 

Previous Next Play Pause
 
fot. KPP Nowy Dwór Gd.

Śledź nas

Pogoda

Reklama

Polecane