Przejdź do głównej treści

Zderzenie dwóch pojazdów na siódemce. Nikomu nic się nie stało.

Opuplikowano 21.09.2018 16:34
Zderzenie dwóch pojazdów na siódemce. Nikomu nic się nie stało. Zdarzenie zostało zakwalifikowane jako kolizja.

Dwa pojazdy brały udział w zdarzeniu na siódemce w piątkowe popołudnie, zaraz na Nowym Dworem Gd w stronę Gdańska. Auta najechały na siebie. W wyniku prowadzonych czynności ustalono, że pojazdami bus i Skoda, kierowały 2 kobiety, były trzeźwe. Nikomu nic się nie stało. Na miejscu Zespół ratownictwa medycznego zaopatrzył jedną z kobiet. Czynności zostały zakończone. Zdarzenie zostało zakwalifikowane jako kolizja. Ruch odbywał się płynnie. Wystąpiły niewielkie utrudnienia w ruchu. 

 

https://www.youtube.com/watch?v=9kHUHlY--Us

 

Previous Next Play Pause

 

Śledź nas

Pogoda

Reklama

Polecane