Przejdź do głównej treści

Posypały się mandaty za zablokowanie wjazdu do OSP.

Opuplikowano 23.09.2018 20:55
Nowy Dwór Gd. Nie pomogły ostrzeżenia, znaki, publikowanie informacji. Kolejny raz kierowcy zastawili wjazd do nowodworskiej jednostki OSP. Tym razem wyciągnięto wobec nich konsekwencje i zostali ukarani mandatami.

W dniu dzisiejszym kierowcy którzy przybyli na mszę świętą do kościoła zablokowali całkowicie wyjazd z jednostki OSP KSRG JOT Nowy Dwór Gdański 

Na miejsce został wezwany patrol policji, który rozliczył stojących na zakazie kierowców. Blokując wyjazd pojazdom strażaków uniemożliwia się dotarcie do osób poszkodowanych w przypadku pożaru, wypadku bądź innych zdarzeń.

 fot. osp nowy dwór gd

Śledź nas

Pogoda

Reklama

Polecane