Przejdź do głównej treści

Osobówką wjechał w tira. Siódemka była zablokowana. Niedźwiedziówka gm.Stegna - 23.10.2018

Opuplikowano 23.10.2018 18:27

Niedźwiedziówka gm.Stegna. Osobówką wjechał w tira. Siódemka była zablokowana. W wyniku zdarzenia nikt nie ucierpiał.

Do kolejnego wypadku na objeździe budowanej drogi s7, na dawnym  rondzie, przy zjeździe na Niedźwiedziówkę, doszło we wtorkowe popołudnie 23 października.Samochód osobowy marki Opel, podczas manewru wyprzedzania uderzył w prawidłowo skręcający w lewo samochód ciężarowy.

Siódemka była tymczasowo zamknięta do momentu uprzątnięcia drogi z płynów eksploatacyjnych. Z uszkodzonego zbiornika TIR-a wyciekło około 200 litrów paliwa. Policja na czas działań wyznaczyła objazdy.

 

Wideo z miejsca zdarzenia.

Nagranie z kamerki samochodowej. Moment zderzenia z tirem.

Śledź nas

Pogoda

Reklama

Polecane