Przejdź do głównej treści

Przedszkolaki z Bajkowej Akademii odwiedziły Urząd Miejski

Opuplikowano 24.07.2024 15:38
Przedszkolaki z Bajkowej Akademii odwiedziły Urząd Miejski
Maluchy z „Bystrzaków” miały okazję wcielić się w rolę urzędników, a nawet Burmistrza Nowego Dworu Gdańskiego. Wizyta przyniosła mnóstwo radości zarówno dzieciom, jak i pracownikom urzędu.
 
 
 
Zobacz zdjęcia!
 
Previous Next Play Pause
 
info: Gmina Nowy Dwór Gd
 
Jesteśmy na Google News. Dołącz do nas i śledź „Żuławy Tv” codziennie. Obserwuj www.zulawytv.pl  

Śledź nas

Pogoda

Reklama

Polecane