Przejdź do głównej treści

Krynica Morska. Policjanci pożegnali ratowników WOPR

Opuplikowano 2.09.2024 23:33

Zakończył się sezon wakacyjny a z tym dyżury ratownicze WOPR. Policjanci z Posterunku Policji w Krynicy Morskiej wraz z policjantami z Posterunku Policji w Sztutowie pożegnali ratowników WOPR i podziękowali im za współpracę podczas sezonu letniego na Mierzei Wiślanej.


To był ostatni weekend,  w którym ratownicy WOPR mieli dyżury ratownicze. Sezon wakacyjny dobiegł końca. W sobotę w Krynicy Morskiej odbyło się oficjalne pożegnanie ratowników WOPR. Policjanci z Posterunku Policji w Krynicy Morskiej oraz z Posterunku Policji w Sztutowie podziękowali za owocną współpracę podczas całego sezonu wakacyjnego.

W podziękowaniach uczestniczyła Pani Burmistrz Sylwia Szczurek oraz Pani Przewodnicząca Rady Miasta Krynicy Morskiej Markiewka Sabina. Przez cały okres policjanci wraz z ratownikami WOPR współdziałali, na rzecz bezpiecznego wypoczynku nad wodą były to m.in. wspólne patrole. Współpraca jest bardzo ważnym elementem przesądzającym o skuteczności działania służb. Policjanci wspólnie z ratownikami WOPR razem działali podczas wielu akcji ratunkowych, w których liczyły się sekundy, by uratować ludzkie życie. Dziękujemy za owocną współpracę i do zobaczenia za rok!


Policjanci apelują!

Wrzesień jest już miesiącem bez dyżurów ratowników WOPR, kąpieliska już nie są strzeżone. Pogoda nadal jest słoneczna i ciepła, wiele osób nadal korzysta z kąpieli. Pamiętajmy o bezpiecznym wypoczynku nad wodą!

 

Previous Next Play Pause

 

Śledź nas

Pogoda

Reklama

Polecane