Przejdź do głównej treści

Spotkanie wigilijne w remizie OSP Nowy Dwór Gdański.

Opuplikowano 17.12.2018 17:56
Spotkanie wigilijne strażaków ochotników z OSP Nowy Dwór Gd i Kmiecina odbyło się w ubiegłą sobotę w remizie OSP Nowy Dwór Gdański.

Podsumowano ubiegły rok, złożono życzenia świąteczne, podzielono się opłatkiem. Złożono  podziękowania dla strażaków za pomoc przy uporządkowaniu terenu za remizą. Był tort na pierwszą rocznicę zakupu nowego wozu bojowego, który trafił do strażaków ochotników.

W spotkaniu uczestniczyli druhowie, prezesi jednostek OSP, komendant PSP NDG Jarosław Gryciuk, Burmistrz Jacek Michalski, Zastępca Burmistrza Rafał Kubacki oraz nowodworscy proboszczowie – Antoni Mikielewicz i Mariusz Pietrzykowski. Dziękujemy wszystkim strażakom za ofiarną służbę.

https://www.youtube.com/watch?v=DHitbvJRCPM

Previous Next Play Pause

Śledź nas

Pogoda

Reklama

Polecane