Przejdź do głównej treści

Wesołych Świąt i wszelkiej pomyślności w Nowym 2025 Roku! Piotr Adamowicz

Opuplikowano 23.12.2024 21:09

„Podnieś rękę Boże Dziecię,                                                                  Warszawa – Gdańsk, grudzień 2024 r.

błogosław Ojczyznę miłą…”           

(z „Bóg się rodzi” F. Karpiński)

 

Boże Narodzenie niesie dobro i pokój, także nadzieję na lepsze jutro. Tym wszystkim dzielimy się przy Wigilijnym stole.

Życzmy sobie, by dobro nas nie opuszczało, pozostawali w zdrowiu, byśmy żyli bezpiecznie, mogli dzielić się miłością i szacunkiem, troskliwi dla każdego bliźniego, troskliwi również dla każdego stworzenia i dla matki Ziemi.

 

Wszelkiej pomyślności w Nowym 2025 Roku!

Przewodniczący Komisji Kultury i Środków Przekazu

poseł Piotr Adamowicz

Śledź nas

Pogoda

Reklama

Polecane