Hamował na poboczu. Niebezpieczne zdarzenie na ekspresówce.
Opuplikowano 20.12.2018 20:53

Mężczyzna kierujący samochodem ciężarowym „zagapił się” i aby nie zderzyć się z wyprzedzającym go pojazdem w trakcie hamowania zjechał na pobocze. Nikt w zdarzeniu nie ucierpiał droga również nie była zablokowana.
Sytuacja miała miejsce na drodze S7 w kierunku Gdańska. Mężczyzna kierujący ciężarowym renault nie zauważył w porę hamującego przed nim pojazdu. I manewr hamowania zakończył na lewym poboczu. Kierujący renault został ukarany 500 złotowym mandatem i 6 punktami za spowodowanie kolizji z barierą ochronną.
kom. Krzysztof Nowacki oficer prasowy KMP w Elblągu







