Wydrukuj tę stronę
czwartek, 17 luty 2022 00:15

Kolejny etap prac w porcie jachtowym - wznoszą się mury budynku służącego do obsługi portu. Wyróżniony

Napisał
Kolejny etap prac w porcie jachtowym - wznoszą się mury budynku służącego do obsługi portu. Kolejny etap prac w porcie jachtowym - wznoszą się mury budynku służącego do obsługi portu. Gmina Krynica Morska

Kolejny etap prac w porcie jachtowym - wznoszą się mury budynku służącego do obsługi portu.

Z prac hydrotechnicznych – wbito 6 pali, do których docelowo będzie zamocowany pomost pływający o 13 miejscach postojowych.
Jesteśmy także w trakcie opracowania dokumentacji przetargowej dot. zakupu oraz posadowienia dźwigu portowego - niezbędnego wyposażenia w funkcjonowaniu portu, o udźwigu 12 000 kg oraz wysokości podnoszenia 12 000 mm.


Równolegle trwają konsultacje z Wykonawcą inwestycji co do docelowego kształtu „Zintegrowanego systemu poboru opłat”, który umożliwia użytkownikom całodobowy, dostęp do zaplecza sanitarno- gospodarczego, czyli m.in toalet, natrysków, pralko-suszarek. Staramy się, żeby dostęp był zapewniony poprzez aplikację oraz karty dostępu ułatwiające bezgotówkowe korzystanie z usług.

W standaryzacji obsługi klientów korzystających z portów jachtowych szczególną uwagę zwraca się na świadczenie kompleksowych usług, a także spójne zarządzanie przystaniami, dlatego wdrożenie systemu jest tak istotne.

 

Kolejny etap prac w porcie jachtowym - wznoszą się mury budynku służącego do obsługi portu.1
Kolejny etap prac w porcie jachtowym - wznoszą się mury budynku służącego do obsługi portu.3
Kolejny etap prac w porcie jachtowym - wznoszą się mury budynku służącego do obsługi portu.4
Kolejny etap prac w porcie jachtowym - wznoszą się mury budynku służącego do obsługi portu.5
Kolejny etap prac w porcie jachtowym - wznoszą się mury budynku służącego do obsługi portu.2
Previous Next Play Pause

 

Projekt finansowany w ramach: Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego na lata 2014 – 2020 8.4 Wsparcie atrakcyjności walorów dziedzictwa przyrodniczego.

 

Gmina Krynica Morska