Wydanie nr 268 / 2022   

 

poniedziałek, 08 sierpień 2022 22:29

Powiatowy konkurs na wieniec dożynkowy. Wysoka nagroda. Wyróżniony

Napisał
wieniec dożynkowy wieniec dożynkowy
Zarząd Powiatu w Nowym Dworze Gdańskim serdecznie zaprasza wszystkie sołectwa z terenu Powiatu Nowodworskiego do udziału w konkursie na ,,Wieniec Dożynkowy”, który odbędzie się podczas Dożynek Żuławskich w dniu 3 września br. w miejscowości Jazowa.
 
Zgodnie z regulaminem konkursu przyjętym Uchwałą Nr 101/2022 Zarządu Powiatu w Nowym Dworze Gdańskim z dnia 2 sierpnia 2022 r. w sprawie organizacji Powiatowego Konkursu na ,,Wieniec Dożynkowy” w konkursie uczestniczą wieńce dożynkowe przygotowane przez sołectwa z terenu Powiatu Nowodworskiego.
 
 
wieniec dożynkowy konkurs powiat nowodworski
 
 
Prawo udziału w konkursie przysługuje osobom pełnoletnim, które dokonały zgłoszenia udziału w konkursie do dnia 26 sierpnia 2022 roku do godz. 14:30 na formularzu stanowiącym załącznik nr 1 do Regulaminu Powiatowego Konkursu na ,,Wieniec Dożynkowy” oraz załączyły podpisaną Klauzulę informacyjną stanowiącą załącznik nr 2 do Regulamin Powiatowego Konkursu na ,,Wieniec Dożynkowy” i oświadczenie o wyrażeniu zgody na publikację wizerunku i danych osobowych stanowiące załącznik nr 3 do Regulaminu Powiatowego Konkursu na ,,Wieniec Dożynkowy”.
 
Zgłoszenia do udziału w konkursie należy dokonywać drogą mailową na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., osobiście w sekretariacie Starostwa Powiatowego w Nowym Dworze Gdańskim lub za pośrednictwem operatora pocztowego na adres Starostwa Powiatowego w Nowym Dworze Gdańskim ul. gen. Władysława Sikorskiego 23, 82-100 Nowy Dwór Gdański.
O dochowaniu terminu decyduje data wpływu dokumentów.
 

Skomentuj