Złamał sądowy zakaz prowadzenia pojazdów, bo jak się próbował tłumaczyć odebrał pojazd od mechanika i chciał sprawdzić, czy dobrze naprawił mu auto. Grozi mu teraz 5 lat pozbawienia wolności.
Opublikowano: 24.03.2025
30-latek zlekceważył postanowienie sądowe i wsiadł za kierownicę, bo odebrał pojazd od mechanika i musiał sprawdzić, jak auto się sprawuje. Został zatrzymany do kontroli przez funkcjonariuszy z Posterunku Policji w Stegnie. Po sprawdzeniu danych mężczyzny wyszło na jaw, że ma orzeczony zakaz prowad…