Samochód z cudzoziemcami skontrolowała Straż Graniczna w Elblągu
Opublikowano: 29.10.2024
Kubańczyk kierował samochodem ulicami Elbląga, choć nie miał uprawnień do kierowania, a jeden z jego pasażerów, Kolumbijczyk, pracował w Polsce nielegalnie – ustalili funkcjonariusze z Placówki Straży Granicznej w Elblągu, którzy 27 października zatrzymali pojazd i przeprowadzili kontrole legalnośc…