Malbork- Nietrzeźwy rowerzysta wjechał wprost pod autobus. Z obrażeniami ciała trafił do szpitala.
Opublikowano: 12.05.2025
63-letni kierujący rowerem z obrażeniami ciała został zabrany do szpitala, po tym, jak wjechał na przejście dla pieszych, a następnie wprost pod nadjeżdżający autobus. Przeprowadzone badanie wykazało, że miał on ponad promil alkoholu w organizmie. Przypominamy, że przepisy dotyczą wszystkich uczest…