Jazda z ponad 2 promilami. 49-latek zatrzymany po zgłoszeniu obywatelskim na policję. [WIDEO]
Opublikowano: 22.12.2023
Policja z Nowego Dworu Gdańskiego po zgłoszeniu innego kierowcy zatrzymała kierowcę Toyoty, który jechał w stanie nietrzeźwości w kierunku Żelichowa. 49-letni mężczyzna miał ponad 2 promile alkoholu. Zatrzymano mu uprawnienia, a teraz stawi się przed sądem, gdzie grozi mu kara do3 lat pozbawienia w…