Wydanie nr 177 / 2022   

 

środa, 09 czerwiec 2021 17:06

Śmiertelny wypadek w Sztutowie. Kierujący motorowerem uderzył w autobus. W wyniku obrażeń zmarł. Wyróżniony

Napisane przez Edyta Kozakiewicz/Żuławy Tv
Wypadek śmiertelny w sztutowie Wypadek śmiertelny w sztutowie OSP Sztutowo

Śmiertelny wypadek w Sztutowie. Kierujący motorowerem uderzył w autobus. W wyniku obrażeń zmarł.

Po godz.14.00 w środę 9 czerwca w Sztutowie na skrzyżowaniu drogi wojewódzkiej 501 i drogi powiatowej przez Cegielnię doszło do zderzenia autobusu z kierowcą skutera. Kierujący skuterem mężczyzna, który uderzył w autobus, zmarł.

Ze wstępnych ustaleń pracujących na miejscu funkcjonariuszy wynika, że kierujący motorowerem 51-latek nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu autobusowi.

Mężczyzna kierujący motorowerem  zginął na miejscu w wyniku odniesionych obrażeń. Kierowca autobusu był trzeźwy. Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Nowym Dworze Gdańskim zabezpieczyli ślady i sporządzili dokumentację fotograficzną miejsca zdarzenia oraz przesłuchali świadków. Śledztwo mające wyjaśnić dokładne przyczyny zdarzenia prowadzone jest pod nadzorem prokuratora.

Na miejscu pracowała policja pod nadzorem prokuratora, OSP Sztutowo oraz JRG z Nowego Dworu Gdańskiego.

 

Informacja policji na temat tego tragicznego zdarzenia.

Wczoraj nowodworscy policjanci pracowali na miejscu wypadku drogowego, do którego doszło w Sztutowie. Niestety zginął 51-letni mieszkaniec Chełmka. Policjanci teraz szczegółowo wyjaśniają okoliczności tego tragicznego zdarzenia. Po raz kolejny apelujemy o ostrożność oraz rozwagę.

Wczoraj (09.06.2021 r.) około 14:30 dyżurny nowodworskiej jednostki otrzymał zgłoszenie, że w Sztutowie na ulicy Gdańskiej doszło do wypadku drogowego. Na miejsce od razu pojechał patrol interwencyjny oraz patrol ruchu drogowego. Ze wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu wynika, że 51-letni kierujący motorowerem nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu autobusowi, którym kierował 60-latek. Niestety śmierć na miejscu poniósł 51-latek, mieszkaniec Chełmka.
Na miejscu wypadku, pod nadzorem prokuratora, policjanci wykonali oględziny, zabezpieczyli dowody oraz przesłuchali świadków. Obecnie nowodworscy śledczy dokładnie badają przyczyny i okoliczności zaistniałego wypadku.
Apelujemy o rozwagę i ostrożność. Pamiętajmy, że na drodze każdego obowiązuje przepisy, które są stworzone dla bezpieczeństwa wszystkich.

 

wypadek śmiertelny w sztutowie (3)
wypadek śmiertelny w sztutowie (2)
wypadek śmiertelny w sztutowie (4)
wypadek śmiertelny w sztutowie (1)
Previous Next Play Pause
 

 

Skomentuj

1 komentarz

  • Link do komentarza Miras czwartek, 10 czerwiec 2021 09:27 napisane przez Miras

    Żegnamy Ciebie z szacunkiem i bólem serc bo byłeś dobrym człowiekiem,kolegą,sąsiadem i nie tylko.Spoczywaj w spokoju u boku Boga w którego wierzyłeś i kochałeś.Nigdy nie zapomnimy o Tobie Krzyś i będzie nam Ciebie brakowało bardzo. Z wyrazami szacunku dla Ciebie Mirek mamusia i Beatka

    Raportuj