Wydanie nr 221 / 2022   

 

poniedziałek, 28 luty 2022 14:14

„Pomoc dla Ukrainy – Nowy Dwór Gdański”. Spotkanie w Żuławskim Parku Historycznym. Wyróżniony

Napisane przez żuławy tv
spotkanie Pomoc dla Ukrainy spotkanie Pomoc dla Ukrainy ŻPH

Jak mieszkańcy Żuław i Mierzei mogą czynnie zaangażować się w pomoc dla Ukrainy. Żuławski Park Historyczny zaprasza na spotkanie w piątek (4.02.2022)

Wiele słów ciśnie się na usta, miliony myśli kłębią się w głowie patrząc na to co dzieje się dzisiaj w Ukrainie. Wojna wywołana z chorych i imperialistycznych ambicji jednego człowieka, doprowadziła do cierpienia milionów mieszkańców kraju sąsiadującego z Polską.

To co dziś widzimy w mediach obok heroicznego obrazu walki Ukraińców o wolność swego kraju i demokratyczne wartości, to śmierć, cierpienie oraz tysiące osób zmuszonych przez Rosję do ucieczki przed wojną. W większości to matki i dzieci, które w obawie o własne życie musiały porzucić swój dom.

Dziś potrzebują NASZEJ POMOCY jak nikt inny. Podanie jak osoby, które pozostały w Ukrainie potrzebują opieki, miejsca, gdzie będą mogły znaleźć schronienie, żywności, ubrań i leków.

W najbliższy piątek 4 marca 2022 r. w imieniu organizatorów zapraszamy państwa do Żuławskiego Parku Historycznego o godz. 18:00 na spotkanie „Pomoc dla Ukrainy – Nowy Dwór Gdański”. Z zaproszonymi gośćmi porozmawiamy o sytuacji w Ukrainie, a przede wszystkim przedstawimy Państwu praktyczne wskazówki, jak My mieszkańcy Żuław i Mierzei możemy czynnie zaangażować się w pomoc dla Ukrainy.

 

źródło: Żuławski Park Historyczny

Skomentujjoomla

 Żuławy TV - Regionalna Telewizja z powiatu nowodworskiego.

+48 513 829 291  kontakt@zulawytv.pl