Wydanie nr 273 / 2023   

 

piątek, 19 maj 2023 22:27

Sztutowo. Konsultacje społeczne dotyczące zmiany granic Gminy Sztutowo. Ankieta Wyróżniony

Napisał
Wójt Gminy Sztutowo informuje o możliwości wzięcia udziału w konsultacjach społecznych dotyczących zmiany granic Gminy Sztutowo, czyli włączeniu do obszaru gminy terenów znajdujących się pod morskimi wodami wewnętrznymi. To efekt przyjęcia przez radnych uchwały w tej sprawie. Konsultacje z mieszkańcami odbędą się w dniach od 15 do 31 maja 2023 r.
 
Konsultacje dadzą mieszkańcom gminy możliwość wyrażenia opinii na temat zmiany granic, polegającej na włączeniu do obszaru gminy nieruchomości o łącznej powierzchni 6015.5569 ha, będącej własnością Skarbu Państwa. Nieruchomość ta jest położona pod morskimi wodami wewnętrznymi Zatoki Gdańskiej.
 
Procedura pomoże wdrożyć przepisy rozporządzenia Rady Ministrów z 13 stycznia 2017 roku i zrealizować porozumienie podpisane w 2018 roku przez powiaty pucki, nowodworski oraz Gdańsk, Gdynię i Sopot. Efektem będzie powiększenie obszaru gminy o powierzchnię tych podmorskich gruntów, czyli o ponad 6015 ha.
 
Konsultacje społeczne odbędą się między 15 a 31 maja 2023 roku. Aby wziąć udział w konsultacjach, należy odpowiedzieć na pytanie postawione w ankiecie zamieszczonej poniżej, pod tekstem. Odpowiedzi udzielamy umieszczając znak „X” w odpowiedniej rubryce: „Jestem za”, „Jestem przeciw”, „Wstrzymuję się od głosu”.
 
Wypełnioną ankietę konsultacyjną mieszkańcy Gminy Sztutowo mogą składać w terminie od dnia 15 maja 2023 r. do 31 maja 2023 r.
 
– w siedzibie Urzędu Gminy Sztutowo, przy ul. Gdańskiej 55 w Punkcie Obsługi Klienta
– wrzucając do skrzynki podawczej umieszczonej przed wejściem do budynku urzędu,
– w formie korespondencji kierowanej na adres: Urząd Gminy w Sztutowie, ul. Gdańska 55, 82-110 Sztutowo kopercie z dopiskiem „ZMIANA GRANIC GMINY”
– w formie internetowej wysłanej na adres email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Informacje na temat konsultacji można uzyskać pod numerem telefonu 55 247 81 51 w. 610 oraz mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Ankieta

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScjFg_NMRtYnpFbb6AyiG_pgsI0UdHYRbVlq6LPcJWDInFBxw/viewform

Skomentuj