Wydanie nr 111 / 2023   

 

sobota, 17 luty 2024 01:15

Nowy Dwór Gdański. Rozpoczęły się kolejne inwestycje drogowe. Wyróżniony

Napisał

Na terenie Nowego Dworu Gdańskiego rozpoczęły się prace remontowe związane z przebudową przejść dla pieszych. Ma to na celu poprawę bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

Rozpoczęły się kolejne inwestycje drogowe na terenie Nowego Dworu Gdańskiego związane z przebudową przejść dla pieszych. Gdzie napotkamy w mieśćie na prowadzone prace

Na ul. Sikorskiego w obrębie skrzyżowania z ul. Westerplatte zostanie wykonane wyniesienie i doświetlenie, a w obrębie skrzyżowania z ul. Wejhera - wyniesienie i doświetlenie. Na ul. Warszawskiej w obrębie ronda ks. Kłonieckiego - w kierunku mostu, wykonane zostanie doświetlenie i zamontowane zostaną świetlne systemy ostrzegawcze, a na wysokości Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej zbudowane zostanie nowe przejście z doświetleniem oraz zamontowane zostaną świetlne systemy ostrzegawcze.

Na ul. Morskiej na wysokości os. Wyszyńskiego wykonane zostanie doświetlenie oraz zamontowane zostaną świetlne systemy ostrzegawcze. Na ul. Tczewskiej na wysokości pomiędzy ul. Sportową i ul. Makową – przejście dla pieszych zostanie doświetlone i zamontowane zostaną świetlne systemy ostrzegawcze.

 

inwestycje gmina nowy dwór gd3
inwestycje gmina nowy dwór gd2
inwestycje gmina nowy dwór gd1
Previous Next Play Pause

Informacja i foto:

Gmina Nowy Dwór Gdański

 

Skomentujjoomla

 Żuławy TV - Regionalna Telewizja z powiatu nowodworskiego.

+48 513 829 291  kontakt@zulawytv.pl