poniedziałek, 07 luty 2022 00:28

Siatkarki rozegrały Finał "B" Wyróżniony

Siatkarki rozegrały Finał "B" Siatkarki rozegrały Finał "B"

Siatkarki rozegrały Finał "B"

W sobotę 5 lutego drużyny uczestniczące w rozgrywkach XVII Miejskiej Ligi Piłki Siatkowej Kobiet rozegrały finał „B”. Grały zespoły, które po rundzie zasadniczej zajęły w tabeli miejsca 6-10.

Wyniki rundy finału B

UKS Ogólniak I – Dream Team                      0:2 ( 17:25;12:25 )

UKS Ogólniak II – Serwisantki                     2:0 ( 25:16; 25:11 )

No Stress Inverno – Dream Team                 0:2 ( 31:33; 23:25 )

UKS Ogólniak I – Serwisantki                      1:2 ( 9:25; 25:18; 11:15 )

UKS Ogólniak II – No Stres Inverno             2:0 ( 25:23; 25:17 )

UKS Ogólniak II – Dream Team                  2:0 ( 26:24; 25:17 )

UKS Ogólniak I – No Stres Inverno              2:0 ( 25:14; 25:6 )

UKS Ogólniak I – UKS Ogólniak II              0:2 (14:25;19:25 )

Serwisantki – No Stress Inverno                   2:0 ( 25:4; 25:23 )

Zwycięzcą Finału ‘B” zostały podopieczne Artura Bryka i Rafała Tokarskiego. Drużyna UKS Ogólniak II grała w rozgrywkach w następującym składzie: Oliwia Krasowska, Wiktoria Krasowska, Patrycja Król, Anna Ruszkowska, Zuzanna Pajkowska, Marta Molenda, Nikola Samuś, Natalia Brzezińska, Oliwia Stasiukiewicz i Zofia Mularczyk.

Ostateczna klasyfikacja finału B:

6 miejsce UKS Ogólniak II                           21 pkt, 15:13 w setach,

7 miejsce Dream Team                                17 pkt, 12:15 w setach,

8 miejsce No Stress Invern                           13 pkt, 10:19 w setach,

9 miejsce Serwisantki                                   8 pkt, 6:21 w setach,

10 miejsce UKS Ogólniak I                          4 pkt, 3:24 w setach.

Organizatorzy rozgrywek uhonorowali indywidualnymi nagrodami kapitanki poszczególnych zespołów. Nagrody otrzymały Panie:

Małgorzata Nowak - DREAM TEAM, Patrycja Reglińska -  NO STRESS INVERNO, Alicja Czarnecka - UKS OGÓLNIAK I, Oliwia Krasowska -  UKS OGÓLNIAK II  oraz  Patrycja Grabowska – SERWISANTKI.

Nagrodzone zostały również najlepsze zawodniczki poszczególnych drużyn:

Bogusława Prokop - DREAM TEAM, Patrycja Reglińska- NO STRESS INVERNO,  Alicja Czarnecka - UKS OGÓLNIAK I,  Nikola Samuś - UKS OGÓLNIAK II oraz Weronika Gosek – SERWISANTKI.

Za miesiąc, 5 marca odbędzie się turniej finałowy „A” dla drużyn, które w tabeli po rundzie zasadniczej zajęły miejsca 1-5. Turniej ten rozstrzygnie o tym, która z drużyn zostanie Mistrzem XVII Miejskiej Ligi Piłki Siatkowej Kobiet w sezonie 2021-2022.