Wydanie nr 221 / 2022   

 

poniedziałek, 06 czerwiec 2022 07:24

V Wyścig Rowerowy „Tuga Tour”o Puchar Burmistrza Nowego Dworu Gd Wyróżniony

Napisał
V Wyścig Rowerowy „Tuga Tour”o Puchar Burmistrza Nowego Dworu Gd 
 
Za nami V Wyścig Rowerowy "Tuga Tour" o Puchar Burmistrza Jacka Michalskiego. Było sporo emocji, dużo uśmiechu na twarzach uczestników i rodziców, a przede wszystkim było aktywnie. W tym roku impreza odbyła się na Miejskich Obiektach Sportowych (ze względu na brak zgody na organizację na ulicach miasta). Wyścig rozpoczynał się od pobrania pakietu startowego, a następnie pokonania odpowiedniej długości trasy - w zależności od rocznika.
 
Jako pierwsi wystartowali 3-4 i 5-6 latki, a następnie uczniowie klas I-III szkół podstawowych. Emocjom nie było końca! Na każdego uczestnika czekał medal i pakiet upominkowy od gminy.
 
Najlepsi zawodnicy w swoich kategoriach otrzymali puchary, dyplomy i nagrody rzeczowe - ufundowane przez gminę i sponsorów. Nagród było tak dużo, że mogliśmy przeprowadzić losowanie wśród wszystkich uczestników. Do wylosowania były m.in. słuchawki, klocki, hulajnogi i rower!
 
Nagrody wręczał Burmistrz Jacek Michalski wraz z Sekretarz Gminy Iwoną Kłos. Szczegółowe wyniki wkrótce.
 
 
 
 
 
Podziękowania: - Sponsorom: Spółka SZOP, CWŻ, Salon Optyczny Optylux, Sklep Bobas, Sklep Orion, Sklep Champion, - Panu Lubomirowi Głowackiemu za przeprowadzenie wyścigu, - Pani Małgorzacie Tańskiej-Kołodziejskiej wraz z grupą wolontariuszy za pomoc w organizacji, - Stowarzyszeniu Przyjaciół Marzęcina za poczęstunek, - strażakom z OSP Marynowy za zabezpieczenie imprezy, - pracownikom Urzędu Miejskiego oraz Miejskich Obiektów Sportowych.
 
Informacja Gmina Nowy Dwór Gdański

Skomentujjoomla

 Żuławy TV - Regionalna Telewizja z powiatu nowodworskiego.

+48 513 829 291  kontakt@zulawytv.pl