Wydanie nr 340 / 2022   

 

wtorek, 20 wrzesień 2022 08:15

Wypadek w centrum Stegny. Poszkodowany motocyklista trafił do szpitala. Droga była zablokowana. Policja wyznaczyła objazdy.  Wyróżniony

Napisał
Wypadek w centrum Stegny. Poszkodowany motocyklista trafił do szpitala. Wypadek w centrum Stegny. Poszkodowany motocyklista trafił do szpitala.
Wypadek w centrum Stegny. Poszkodowany motocyklista trafił do szpitala. Droga zablokowana. Policja wyznaczyła objazdy. 
 
Aktualizacja
 
Policjanci zatrzymali prawo jazdy 86-letniemu kierowcy, który wymusił pierwszeństwo motocykliście.
 
86- letni mieszkaniec powiatu nowodworskiego kierując volkswagenem, wymusił pierwszeństwo prawidłowo jadącemu motocykliście. Doszło do wypadku, w wyniku którego ranny motocyklista trafił do szpitala. Policjanci, którzy pracowali na miejscu tego zdarzenia, zatrzymali 86- latkowi prawo jazdy. Za spowodowanie wypadku drogowego grozi do 3 lat pozbawienia wolności.
 
 
 
 1NDg Stegna
 
 
Wczoraj  po godzinie 9:00 w Stegnie,  86-letni kierujący pojazdem vw passat, jadąc ulicą Gdańską, wymusił pierwszeństwo przejazdu prawidłowo jadącemu motocykliście, doprowadzając do wypadku, w wyniku którego ranny 68- letni motocyklista został przetransportowany do szpitala. Droga w tym miejscu na czas pracy policjantów była zablokowana. Funkcjonariusze zorganizowali objazdy, sporządzili oględziny pojazdów oraz miejsca zdarzenia. Sporządzono również szkic sytuacyjny, a także dokumentację fotograficzną. Obecnie śledczy dokładnie badają przyczyny i okoliczności zdarzenia. 86- letniemu kierowcy policjanci zatrzymali prawo jazdy za rażące naruszenie przepisów w ruchu drogowym.
 
Za spowodowanie wypadku drogowego grozi do 3 lat pozbawienia wolności.

 
 
wypadek stegna1
wypadek stegna2
wypadek stegna3
wypadek stegna4
Previous Next Play Pause
 
Apelujemy do wszystkich kierowców o przestrzeganie przepisów ruchu drogowego oraz dostosowanie prędkości do obecnie panujących warunków atmosferycznych. Pogoda jesienią potrafi być bardzo zdradliwa. Pamiętajmy również, aby nasze samochody były sprawne techniczne a my w trakcie kierowania wypoczęci i skupieni na jeździe.  
 
Informacja: KPP Nowy Dwór Gd

Skomentuj