Wydanie nr 340 / 2022   

 

wtorek, 20 wrzesień 2022 22:19

Nowy Dwór Gdański. Dzień otwarty Komendy Powiatowej Policji w czwartek 22 września. Wyróżniony

Napisał
 Dzień otwarty Komendy Powiatowej Policji Dzień otwarty Komendy Powiatowej Policji
22 września w godzinach 13:00-17:00  Komenda Powiatowa Policji w Nowym Dworze Gdańskim otwiera swoje dni dla chętnych i ciekawych pracy policji. W tym dniu każdy będzie mógł zobaczyć „od kuchni” pracę policjantów i poznać sprzęt, który funkcjonariusze wykorzystują w służbie.
 
Tego dnia osoby zainteresowane wstąpieniem do służby w policji będą mogły porozmawiać z funkcjonariuszami do spraw doboru i złożyć na miejscu odpowiednie dokumenty dotyczące wstąpienia w policyjne szeregi.
 
Odwiedzający nowodworską komendę będą mieli okazję zobaczyć miejsca, do których nikt spoza policji na co dzień nie ma dostępu oraz zapoznać się z codzienną pracą funkcjonariuszy, a także z ich wyposażeniem do służby. Dla fanów samochodów będzie to też okazja, by usiąść za kierownicą radiowozu lub na motocyklu i zrobić pamiątkowe zdjęcie z dzielnicowym.Technik kryminalistyki przedstawi swój sprzęt wykorzystywany w służbie i na miejscu zdarzenia.
 
Odwiedzający będą mogli zobaczyć także zobaczyć m.in. stanowisko kierowania i zapoznać się z obowiązkami dyżurnego policji, poznać pana komendanta nadkom. Piotra Wiśniewskiego i zobaczyć jego gabinet.
 
 Zapraszamy chętnych do odwiedzin! 

Skomentuj