Wydanie nr 157 / 2023   

 

czwartek, 30 marzec 2023 00:05

Starostwo powiatowe zaprasza na kiermasz wielkanocny Wyróżniony

Napisał

Warsztaty Terapii Zajęciowej w Jantarze oraz Warsztaty Terapii Zajęciowej w Marzęcinie mają przyjemność zaprosić na Kiermasz Wielkanocny, który odbędzie się 31 marca 2023 roku o godzinie 9:00 w holu Starostwa Powiatowego w Nowym Dworze Gdańskim. To wyjątkowa okazja, aby zobaczyć i nabyć dekoracje świąteczne wykonane przez osoby z niepełnosprawnościami.

Kiermasz będzie okazją do zobaczenia wyjątkowych i pięknych ozdób wielkanocnych wykonanych przez uczestników warsztatów terapii zajęciowej. To także doskonała okazja, aby wesprzeć ich pracę i zrobić coś dobrego dla innych. W trakcie kiermaszu będzie można kupić między innymi pisanki, stroiki, ozdoby na stoły i wiele innych ciekawych dekoracji świątecznych.

Warsztaty Terapii Zajęciowej w Jantarze oraz Warsztaty Terapii Zajęciowej w Marzęcinie to miejsca, w których osoby z niepełnosprawnościami znajdują odpowiednie warunki do rozwoju swoich zainteresowań i umiejętności. Uczestnicy uczą się wykonywania różnych prac manualnych i artystycznych, co nie tylko daje im satysfakcję, ale także rozwija ich umiejętności i samodzielność.

Kiermasz Wielkanocny, organizowany przez Warsztaty Terapii Zajęciowej w Jantarze oraz Warsztaty Terapii Zajęciowej w Marzęcinie, jest okazją do podziwiania wyjątkowych ozdób i wykazać się solidarnością z osobami z niepełnosprawnościami. To także doskonała okazja, aby wziąć udział w wydarzeniu, które wprowadzi nas w klimat zbliżających się świąt.

Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców oraz gości do odwiedzenia Kiermaszu Wielkanocnego w Nowym Dworze Gdańskim. To doskonała okazja, aby nabyć piękne, ręcznie wykonane dekoracje świąteczne oraz wesprzeć ważną inicjatywę społeczną.

Skomentuj



joomla

 Żuławy TV - Regionalna Telewizja z powiatu nowodworskiego.

+48 513 829 291  kontakt@zulawytv.pl